• .

OGŁASZA ZAPISY DZIECI 3-4-5-6 letnich

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

KARTY ZGŁOSZEŃ DZIECI MOŻNA ODBIERAĆ CODZIENNIE W PRZEDSZKOLU

W GODZINACH 9.00-15.00 LUB POBRAĆ KARTĘ WRAZ Z OŚWIADCZENIAMI ZE STRONY INTERNETOWEJ O ADRESIE przedszkolesmetowo.edupage.org ( ZAKŁADKA AKTUALNOŚCI)

WYPEŁNIONY WNIOSEK NALEŻY ODDAĆ DO DNIA 29 marca 2024r.

do przedszkola ( w zaklejonej kopercie z napisem Wniosek).

Dzieci rocznik 2021, 2020, 2019 - mają prawo do wychowania przedszkolnego.

Dzieci rocznik 2018 – mają obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego

Wraz z wnioskiem należy złożyć: zaświadczenia z zakładu pracy obojga rodziców o zatrudnieniu ( bez danych o zarobkach) lub nauce w systemie dziennym, dokument o samotnym wychowywaniu dziecka, orzeczenie o niepełnosprawności dziecka, rodzeństwa lub rodzica ( jeśli jest),dokument o wychowywaniu dziecka w pieczy zastępczej, oświadczenie o wielodzietności rodziny, oświadczenie o położeniu przedszkola najbliżej miejsca zamieszkania.

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie wywieszona w przedszkolu dnia 12 kwietnia br. do godz. 15.00.

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostanie wywieszona w przedszkolu dnia 26 kwietnia br. do godz.15.00.

Wniosek_1(1)(1).doc

Oswiadczenia_roczne(3).docx

zalaczniki_do_wniosku_o_przyjecie_do_przedszkola.doc

...................................................................................................................................................................................

Prosimy o wsparcie w postaci 1,5% na budowę placu zabaw dla Przedszkola w Smętowie Granicznym.

Wystarczy tylko odliczyć 1,5 % podatku w zeznaniu rocznym PIT 37 , PIT 36 lub innym. W rubryce KRS należy wpisać 0000270261 a w rubryce cel szczegółowy: Przedszkole Smętowo Graniczne 6154
          Liczy się każdy grosz, pomożecie nam każdą kwotą. Jeśli wszyscy to zrobimy - uda się!
          Przyłącz się do naszej inicjatywy!

Dyrektor Przedszkola, Rodzice i Dzieci

• Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym